IOL

» Ansasayfa » Ürünler » Katarakt » IOL

Hidrofilik

FIL60

Asferik Optikli Hidrofilik monofocal introaküler lens. Hidrofilik lensler arasında Soleko ailesinin en eski , en sıklıkla uygulanan ve en iyi test edilmiş üyesidir. 

 

FIL613

Asferik optikli hidrofilik monofocal introaküler lens. Özel sprial geometrisi , lense kese içerisinde mükemmel sağlamlık ve kapsüler keseyle ideal temas için en uygun adapsasyonu sağlar

 

 

FIL611

Asferik optikli introaküler lens. 4-point desteği sayesinde mikro kesitler için uygundur. Doldurması kolaydır ve bilhassa stabildir.

 

FIL611S SACSOL

Asferik optikli hidrofilik introaküler lens. Değişken çapta olmasının yanısıra kapsamlı kullanım sunar. Türlü işlevsellikleri göz önüne alındığında,  stoklamak için oldukça idealdir. 

 

 

Hidrofobik

 

 

HfO 613

 

Asferik hidrofilik intraoküler lens. Lens geleneksel bir dizayna sahiptir. Malzemelerinin elastik yapılarına göre eşleştirilmiş olan  iki kıvrımın konumlandırması, lensin eksiksiz şekilde merkezlemesine, kapsulün farklı boyutlarına kolay adapte olmasına ve p.c.o. azalmasına olanak sağlar. 

 

 

 

HfO 610

 

Maksimum stabilite ve insersiyon kolaylığı için 4 ayrı destek noktasıyla hidrofobik asferik intraoküler lens. Küçük kesitler için ideal, kullanımı ve tüpe dolumu oldukça basittir. 

 

HfO 610 Preloaded

 

The HfO 610, 2.1 mm medikal kullan at enjektörün içerisine yeniden doldurulur.  Lensin doldurma ve kullanım adımlarını elimine ederek risksiz bir şekilde ve zamandan kazanarak  katarakt ameliyatına olanak sağlar. 

Premium IOL

 

FIL611 PV

 

Refraktif optikli hidrofilik multifokal lens. Bağımsız klinik çalışmalara göre bu lens implantını yaptıran hastaların % 68’i bir daha hiç yakın görme için gözlüğe ihtiyaç duymamıştır.  Diğer modellere kıyasla, ışık halkaları ve parlama gibi pnömoniye yol açmaz. İdeal bir şekilde yakın görüş sağlamasa dahi, lens uzak görüş için adeta mükemmel bir monofocal lens görevi görür. 

 

 

FIL611 T

 

Torik hidrofilik özel lens. Silindirin ekseni, yapım aşaması sırasında belirlenir. Bu şekilde lens her zaman 0-180° derece eksenine konumlanan referans noktalarına implante edilir.  İmplantasyona olanak sağlaması adına, yedek bir adet lens ve teknik çizimlerle birlikte gelir. 


FIL611 PVT

 

Özel torik multifokal hidrofilik lens. Basit ve öngörülebilir bir yaklaşımla presbiyopiye bağlı astigmatı düzeltirken torik ile multifokal lenslerin teknik özelliklerini birleştirir .  İmplantasyona olanak sağlaması adına, yedek bir adet lens ve teknik çizimlerle birlikte gelir.

 

FIL65 PVS

 

Hidrofilik multifokal lens. Pediatrik amaçlarla üretilen bu lens, kese ,  sulcus içerisinde ve skleral fiksasyon için implantasyona uygundur. Multifokal optik , PV aralığımızın refraktif dizaynıdır. 

 

 

Accomodative IOL

FIL618

Göze uygulanan doğal akomodatif işlemler üzerine bir çalışmadan yola çıkarak, yeni optoflex lens yıllık destek alanı tarafından tanıtılmış ve karakterize edilmiştir. Introaküler bükme gücü olumlu akomodatif etkilerle optik parçaya baskıyı arttırarak yenilenir.

 

 

PMMA

 A130

Ön Kamara IOL

Ön kamarada maksimum stabiliteyi sağlamak için dizayn edilmiş dört destekli lens

 

100CS

Arka kamara lensleri

Kese içi kullanıma uygun. Bu tür lenslerin  insersiyona  ve ideal merkezlendirmeye olanak sağlayan oldukça esnek kıvrımları vardır