Kurumsal

Opdimed Hakkında

 

OPDİMED 20 yıllık sektör deneyimini, 2005 yılında şirketleştirerek kurumsal kimlik kazanmıştır. Oftalmoloji alanındaki  tecrübe ve bilgi birikimi ile  en kıymetli organlarımızdan biri olan gözlerimizin korunması ve tedavisi için gerekli tüm ürünlerin, en kalitelilerini ve dünyaca bilinir markaları, yurt dışı tedarikçilerden sağlayarak hastanelere, sağlık kuruluşlarına ve doktorlara sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

OPDİMED, medikal sektördeki varlığını güçlendirerek uzun araştırmalar sonunda 2009 yılında ürün yelpazesine Tek Kullanımlık Steril Ameliyat Örtü ve Setlerini katarak OPDİSET markasını oluşturmuş ve bu markayı tescil ettirmiştir.

 

Firmamız ISO9001, ISO13485 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve 93/42/EEC Medikal Cihazlar Direktifi'nin içerdiği her türlü koşulları sağlayacak alt yapıya sahiptir. Ürünün başlangıç aşamasından son aşamasına kadar, bu standartlar göz önüne alınarak büyük titizlik ve bilinçle hareket edilmektedir.

 

OPDİMED'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, tüm sektörün yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal bilinçle iç içe gerçekleşmektedir.

 

Destek vermiş olduğu tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan OPDİMED, topluma öncü olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. 

 

OPDİMED hizmetlerini her zaman, sektördeki hastane ve doktor memnuniyetinden, son kullanıcı ya da hizmet alıcı memnuniyetini temel alarak sunmaktadır.Sağlık sektörünün medikal ayağında, değişimin öncüleri arasında yer alan OPDiMED, dünya çapındaki değişim ve gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.