Haberler

Opdimed ExpoMED 2016

" OPDİMED, medikal sektörün buluşma noktası, tıbbi cihaz, medikal ekipman ve teknolojilerin sergilendiği 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Expomed Eurasia 2016 fuarında 6. Hall 621/A No'lu standında yerini aldı. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçileri tarafından "

Opdimed EXPOMED 2015

" Opdimed, 26-29 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen EXPOMED EURASIA 2015 Fuarında; 6.Salonda yerini aldı. Ziyaretçilerin yoğun ilgisini gören standımız da sergilenen ürünlerimiz yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Sektördeki 20.yılını dolduran firmamız, kalite odaklı çalışan tüm "

Hakkımızda

OPDİMED 20 yıllık sektör deneyimini, 2005 yılında şirketleştirerek kurumsal kimlik kazanmıştır. Oftalmoloji alanındaki  tecrübe ve bilgi birikimi ile  en kıymetli organlarımızdan biri olan gözlerimizin korunması ve tedavisi için gerekli tüm ürünlerin, en kalitelilerini ve dünyaca bilinir markaları, yurt dışı tedarikçilerden sağlayarak hastanelere, sağlık kuruluşlarına ve doktorlara sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

OPDİMED, medikal sektördeki varlığını güçlendirerek uzun araştırmalar sonunda 2009 yılında ürün yelpazesine Tek Kullanımlık Steril Ameliyat Örtü ve Setlerini katarak OPDİSET markasını oluşturmuş ve bu markayı tescil ettirmiştir.

Firmamız ISO9001, ISO13485 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve 93/42/EEC Medikal Cihazlar Direktifi'nin içerdiği her türlü koşulları sağlayacak alt yapıya sahiptir. Ürünün başlangıç aşamasından son aşamasına kadar, bu standartlar göz önüne alınarak büyük titizlik ve bilinçle hareket edilmektedir.

OPDİMED'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, tüm sektörün yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal bilinçle iç içe gerçekleşmektedir.

Destek vermiş olduğu tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan OPDİMED, topluma öncü olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. 

OPDİMED hizmetlerini her zaman, sektördeki hastane ve doktor memnuniyetinden, son kullanıcı ya da hizmet alıcı memnuniyetini temel alarak sunmaktadır.Sağlık sektörünün medikal ayağında, değişimin öncüleri arasında yer alan OPDiMED, dünya çapındaki değişim ve gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

Sektörden gelen talepleri en kısa zamanda, en iyisini verme zihniyetiyle karşılamaktadır. Bu amaçla distribütörlüklerinin yanı sıra, üretim hatlarını da kurarak tecrübelerini, sektörün ihtiyaçlarını çözme yolunda kullanarak yeniliklere imza atma anlamında öncü olmaya devam edecektir.    

 

Ürün Grupları

Firmamızın hizmet verdiği ana ürün grupları şu şekildedir:

- Intraoküler Lensler

- Viskoelastik Ürünler

- Oftalmik Ameliyat Aletleri

- Vitroretinal Ürünler

- Glokom Tedavi Ürünleri

- Fako Cihaz ve Sarfları